Propojení 3 siti

| předchozíZpět do sezanamu témat
Josef, 28.3.2017 v 16:42

Zdravím moc všechny Chtěl bych poprosit jestli tu již je nějaká diskuze či rovnou poradit jak propojit tři adresné sítě, které mám navzájem propojené routery k internetu, ale mezi sebou se nevidí. Pouze když udělám přesměrování. Děkuji mnohokrát

ToVa, 18.4.2017 v 14:41

Dobry den, vychazel bych z: 1.) co umi ty routery, které jiz mate 2.) jake jsou rychloti pripojeni jednotlivých poboček 3.) jaky typ provozu mezi pobočkami potrebujete prenaset Obecne se da na takove reseni doporucit VPN. Jejich vice druhu a je mozne, ze nejakou vas router umi nebo muze umet. Muzete pospojovat routery každý s kazdym, můžete z jedne site udelat centralni bod a ostatní dve site pripojit k ni. Muzete si také centralni bod vytvořit/pronajmout v datacentru. Dulezite je taky si rici k cemu to potrebujete a co od toho ocekavate. T.

Zpět do sezanamu témat

Vložte Váš příspěvek k tématu

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.

Archiv diskuze