jak se dá posílit signál v rodinném domku?

| předchozíZpět do sezanamu témat
Marek, 23.1.2006 v 00:00

potreboval bych poradit jak mam posilit velmi spatny signal. v pracovne ve sklepe mam pocitac a je tam pres kabel zapojeny AP a v prvnim patre mam pocitac pripojeny pres wifi. ale signal je velice spatny a neustale vypadava... asi to bude neprostupnosti pres betonove stropy... jak se dá tento signal co nejlevneji ale spolehlive posilit? staci koupit na AP silnejsi antenu nebo neco? nebo existuje neco co bych dal treba do prizemi (mezi AP a WIFI sitovku) co by zachytilo signal a poslalo ho dal bez nutnosti pripojeni k pocitaci nebo jak se to da udelat? Dekuji moc

Giu, 24.1.2006 v 00:00

skus http://death.free-web.cz/antena.htm tak sem to řešil já a spousta jiných. A dej vědít jak si dopadl.

kyssling, 24.1.2006 v 00:00

Asi vám neporadím, jen zmíním, že v nastavení síly antémy AP by měla být možnost nastavení síly signálu (implicitně býva 50%], ale předpokládám, že to jste prozkoumal.

Marek, 24.1.2006 v 00:00

no to že se dá zvíšit výkon antény nevím a ani nevím jak se to dělá... jako ve windows nebo v nastavení AP. popište mi to prosím děkuji

marek, 24.1.2006 v 00:00

to s tou antenou podomacku vyrobenou je uplně mazec, stejně nechápu jak taková anténa může fungovat ale je to zajimavý...nejdřív zkusím ten výkon a pak pujdu asi do té antény...dík za tip :-)

kyssling, 25.1.2006 v 00:00

V dokumentaci by to mělo být uvedeno, já to nastavuji standardně přes webový prohlížeč kde se připojuji k Wi-Fi routeru a mám tam záložku síla signálu (něco podobného bude podle mě i u vás).

Zpět do sezanamu témat

Vložte Váš příspěvek k tématu

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.

Archiv diskuze