Jak přiřadit více IP adres jedné síťové kartě?

| předchozíZpět do sezanamu témat
xDarek, 28.4.2006 v 00:00

Chtěl bych se s notebookem střidavě připojovat na moje domácí PC a k routeru (internet) ale ntb má pouze jednu síťovou kartu takže vždy musím měnit nastavení IP adres.Jde to něják zjednodušit???

TomK, 29.4.2006 v 00:00

Predpokladam, ze router umi pridelovat IP adresu i automaticky. Pak v nastaveni site dejte "Automaticka IP adresa pridelovana DHCP serverem" a "Adresy DNS serveru pridelovany automaticky". Vedle se Vam objevi jeste jedna zalozka Alternativni konfigurace a tam si napiste rucni adresu pro pripojeni k domacimu PC. Funkce: Kdyz notebook do 30 vterin nedostane adresu od routeru, pouzije (doma) tu alternativni.

ZELI, 29.4.2006 v 00:00

Nebo je samozrejme mozne jednomu sitovemu adapteru priradit vice IP adres. Ve WinXP to napr. jde a to ve vlastnostech TCP/IP, kde se po zadani IP adresy klikne na upresnit a tam se daji Pridat dalsi adresy...

Applebot, 31.7.2017 v 15:34

Taky jsem bádal, potřeboval jsem dvě IP tady mě blokli https://freebit.cz/

Zpět do sezanamu témat

Vložte Váš příspěvek k tématu

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.

Archiv diskuze