Zajímavé hardwarové novinky - Synology DiskStation DS1515

Luboš Klaška Infrastruktura 22. dubna 2015

Synology uvedla na trh nový DiskStation DS1515, rozšiřitelný 5šachtový NAS server s vysokým výkonem, určený pro rostoucí malé a střední podniky.

Model DS1515 je vybaven čtyřjádrovým procesorem a čtyřmi gigabitovými LAN porty vybavenými funkcemi failover a Link Aggregation a při použití konfigurace RAID 5 v prostředí Windows nabízí vysoký výkon překračující 421 MB/s pro zápis a 403 MB/s pro čtení. Systém hardwarového šifrování zajišťuje vysoké rychlosti přenosu šifrovaných dat – až 296 MB/s pro čtení a 150 MB/s pro zápis.

Zajímavé hardwarové novinky - Synology DiskStation DS1515

Model DS1515 podporuje systém Synology High Availability, který zajišťuje redundanci v případě neočekávaného výpadku sítě a poskytuje bezproblémový přechod mezi clusterovými servery pro maximální spolehlivost a odolnost. Podpora mezipaměti SSD pro čtení a zápis znamená znatelný nárůst propustné výkonnosti při minimalizaci nákladů na gigabajt. Model DS1515 lze pomocí dvou rozšiřovacích jednotek DX513 rozšířit až na 15 disků.

Jako všechny ostatní NAS servery Synology i model DS1515 používá operační systém DiskStation Manager (DSM).


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.