Nebojte se Cloudu

Tisková zpráva Infrastruktura 7. prosince 2016

Společnost RSM Infinity vám představí technologie, které je možné hostovat v cloudu, včetně výhledu do budoucnosti. Stručně zmíní i minulost a vývoj cloudových řešení.

Ve srovnání s akcí „Co znamená mít ERP v cloudu“, vás tato snídaně provede cloudem obecněji. Zaměříme se na principy cloudu, jeho hlavní přednosti ve srovnání s vlastním serverem i možná úskalí. Představíme vám technologie, které je možné hostovat v cloudu, včetně výhledu do budoucnosti. Stručně zmíníme i minulost a vývoj cloudových řešení.

https://rsm.cz/wp-content/uploads/Iva_kuzelova-150x150.jpghttps://rsm.cz/wp-content/uploads/tomas_sykora-150x150.jpg

Iva Kůželová Business Development Manager RSM Infinity,
Tomáš Sýkora Obchodní ředitel Cloudová řešení a služby RSM Infinity

Snídaně bude zaměřena na nejčastější dotazy a obavy našich zákazníků. Zaměříme se i na témata spojená s náklady na implementaci cloudových systémů a na systém licencování.

Datum akce: 12. ledna 2017

Naše společnost RSM Infinity již přemigrovala do cloudu desítky klientů, včetně TOUAX, ELMON, BIS Group nebo v poslední době i naše kolegy v RSM.

Registrace na snídani


Vytisknout

Štítky


    Komentáře k článku

    ...k článku nejsou žádné komentáře

Vložte Váš komentář k tomuto článku

Máte dotaz? Neváhejte nám napsat.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná


Reklama v příspěvcích není dovolena, dodržujte etiketu. Redakce Světa sítí si vyhrazuje právo smazat příspěvěk, který v diskuzi použije vulgární slova a společensky neúnosné výrazy. Délka příspěvku je limitována 1500 znaky.